Sala Pożegnań w naszym Zakładzie Pogrzebowym – Jarosław

Na nas możesz liczyć w każdej sytuacji.

Sala pożegnań zmarłego
OSTATNIE POŻEGNANIE

Sala pożegnań w naszym Zakładzie Pogrzebowym – Jarosław


Sala Pożegnań, przygotowana z myślą o najbliższej rodzinie zmarłego, to miejsce, w którym można oddać hołd i godnie pożegnać bliską osobę.
To tutaj żałobnicy mogą zgromadzić się wraz z przewodnikiem duchowym, takim jak ksiądz czy Mistrz Ceremonii Pogrzebowej.

Sala Pożegnań oferuje wyjątkową przestrzeń, w której w ciszy i spokoju można zmierzyć się z nieodwracalną stratą bliskiego.
Starannie dobrany wystrój wnętrza Sali Pożegnań umożliwia przeżywanie nostalgii, zadumy i smutku w sposób odpowiedni do uroczystości pogrzebowej.

W CISZY I SPOKOJU

Uroczysta atmosfera w sali pożegnań w Jarosławiu

Specjalnie dobrane i dostosowane oświetlenie nadaje Sali Pożegnań podniosłego charakteru. Duże znaczenie mają również dodatki dostosowane do rodzaju wybranej ceremonii pogrzebowej.
W przypadku świeckiego pogrzebu z urną lub trumną drewnianą, mogą to być świeczniki i profesjonalnie przygotowana oprawa florystyczna.
Natomiast pogrzeb religijny z kremacją lub zwykłą trumną jest wzbogacony o dodatkowe elementy umieszczane w Sali Pożegnań. Są to gustowne dewocjonalia wykonane z starannie dobranych materiałów.

UROCZYSTOŚCI FUNERALNE

Eleganckie uroczystości funeralne w Jarosławiu


Sala Pożegnań w Jarosławiu jest miejscem, gdzie panuje podniosła atmosfera intymności i prywatności, co pozwala żałobnikom na spokojne przeżywanie smutku i straty bliskiej osoby.

Na życzenie rodziny zmarłego, Sala Pożegnań może być udekorowana pamiątkowymi zdjęciami przedstawiającymi osobę zmarłą.

Elegancka oprawa ceremonii funeralnych odbywających się w Sali Pożegnań sprawia, że czuwanie staje się momentem skłaniającym do refleksji nad kruchością i ulotnością ludzkiego życia.

Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego zakładu pogrzebowego w Jarosławiu. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży funeralnej, możemy zorganizować eleganckie i podniosłe ceremonie pogrzebowe.

sala pożegnań Jarosław

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe – Jarosław

Jesteśmy otwarci całodobowo – dlatego w nagłych wypadkach możesz skontaktować
się z naszym zakładem pogrzebowym o każdej porze dnia i nocy – przez 7 dni w tygodniu.

Nasze Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe jest czynne nawet w święta

Scroll to Top