Zakład Pogrzebowy Letax Jarosław – O NAS

Wyjątkowe uroczystości pogrzebowe.

DOM POGRZEBOWY JAROSŁAW
ONASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Dom Pogrzebowy Letax Jarosław – nasza historia


Zakład pogrzebowy „Letax” jest rodzinną firmą założoną w 1992 roku, świadczącą profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Wieloletni okres działalności pozwolił nam zapracować na wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania oraz niezastąpionej w pomocy w najboleśniejszych chwilach rodziny zmarłego.

W 2015 roku jako pierwsi w okolicy otworzyliśmy własny dom pogrzebowy. Posiadamy również do Państwa dyspozycji ogrzewaną oraz klimatyzowaną kaplicę, mieszczącą 50 osób, w której mogą odbyć Państwo ceremonię różańcową wraz z towarzyszeniem organisty. Oferujemy również dwie nowoczesne chłodnie i salę do kosmetyki pośmiertnej.

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa pogrzebu obejmuje przygotowanie ciała, przewóz zwłok w kraju i z zagranicy, pogrzeb z urną i organizację uroczystości pogrzebowych z tumną dla najbliższych osoby zmarłej.

Posiadamy również specjalistyczne i nowoczesne karawany oraz sprzęt stosowany w branży funeralnej.
Wszystkie podejmowane przez nas działania przebiegają zgodnie z obowiązującymi zwyczajami, procedurami oraz prawem – polskim i zagranicznym.

Realizowane przez nas zlecenia transportu zwłok odbywają się zgodnie z obowiązującymi przepisami w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami państwowymi. Oferujemy liczne utensylia funeralne (katafalki, świece, krzyże itp.). Zajmujemy się również sprzedażą trumien i urn.

USŁUGI POGRZEBOWE JAROSŁAW – POMOC 24H/7

Pogotowie Pogrzebowe – wsparcie dostępne od ręki

Wiemy, że w tym trudnym czasie szybkie wsparcie jest szczególnie ważne dla rodzin. Dlatego uruchomiliśmy pogotowie pogrzebowe, w ramach którego nasz zakład pogrzebowy w Jarosławiu świadczy całodobowe usługi funeralne.

Pogotowie pogrzebowe działa na terenach: Jarosław oraz w obrębie powiatu jarosławskiego.

Szukasz usług pogrzebowych w Jarosławiu świadczonych kompleksowo i rzetelnie? Jako rodzinna firma z tradycjami zapewnimy Ci niezbędne wsparcie w tym wymagającym czasie. Nasza empatyczna kadra pracowników cierpliwie wysłucha oczekiwań i dopełni wszelkich formalności. Dzięki temu zorganizujemy podniosłą uroczystość ostatniego pożegnania bliskiej Ci osoby.

ONASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Zakład Pogrzebowy Letax obecnie – kompleksowa realizacja pogrzebów Jarosław


Dzisiaj Zakład Pogrzebowy Letax tworzy zespół zgranych osób, które sumiennie wykonują swoje obowiązki, podchodząc z największym zaangażowaniem oraz empatią do organizacji pogrzebu dla rodzin zmarłych osób.

Możecie mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby należycie przeprowadzić Was przez ten trudny czas, jakim jest organizacja pochówku, i stworzyć wyjątkową uroczystość pogrzebową, która nie tylko będzie wykonana w sposób profesjonalny, ale przede wszystkim odda hołd zmarłemu.

Jesteśmy  otwarci – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe.
Organizujemy pochówki świeckie i wyznaniowe – zarówno tradycyjne, jak i pogrzeby z urną, a także pomagamy w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem.

Posiadamy klimatyzowaną kaplicę do pożegnań przy ul. Cmentarna 4 w Jarosławiu. To wyjątkowe miejsce, gdzie rodziny mogą w atmosferze spokoju i zrozumienia dopełnić formalności związanych z organizacją pogrzebu oraz uzyskać niezbędne wsparcie.

dom pogrzebowy Jarosław
NASZE OPINIE

Zobacz co mówią o nas klienci

Krystyna
Krystyna
2024-06-07
Gabriela Budycz
Gabriela Budycz
2024-06-07
Iwona Lorenowicz
Iwona Lorenowicz
2024-06-07
Polecam
Dominik Półchłopek
Dominik Półchłopek
2022-10-24
Bardzo dobry zakład pogrzebowy na wysokim poziomie oraz bardzo dobra kwiaciarnia
Bartek Kaszelny
Bartek Kaszelny
2022-02-04
Beata Kielar
Beata Kielar
2022-02-02
Najlepsza firma pogrzebowa. Miałam okazję korzystać z usług. Profesjonalna i miła obsługa. Można zamówić wieńce z żywych i sztucznych kwiatów, wszystko wedle życzenia. Jest możliwość skorzystania z usług prowadzenia różańca i duży wybór trumien. Polecam.
Agnieszka Birek
Agnieszka Birek
2022-02-02
Letax to bardzo profesjonalna firma. Fachowa obsługa, uprzejmi i empatyczni ludzie.Wszystkie sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić na miejscu tzn. Kupno kwiatów, wybór trumny. W kwiaciarni bardzo duży wybór kwiatów, piękne wieńce, polecam.
Edward Klimkowski
Edward Klimkowski
2021-09-20
Profesjonaliści
Małgorzata Kotowska
Małgorzata Kotowska
2020-06-04
Zakład godny polecenia
Scroll to Top