Kwiaciarnia, wieńce pogrzebowe – Jarosław

Nasze produkty.

Zakład Pogrzebowy Jarosław
NASZE PRODUKTY

Nasza kwiaciarnia, wyjątkowe wieńce pogrzebowe w Jarosławiu


Ułożenie wieńców i wiązanek przy trumnie lub urnie oraz na grobie zmarłego jest nieodzownym elementem ceremonii pogrzebowej.

Kwiaty nie tylko uczczą pamięć osoby, która odeszła, i pozwolą na oddanie jej hołdu, ale również symbolizują ulotność ludzkiego życia.

Chcesz odpowiednio pożegnać bliskiego? Skorzystaj z naszych usług florystycznych. Przygotujemy dla Ciebie eleganckie wieńce pogrzebowe, bukiety okolicznościowe i kondolencyjne oraz wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Doradzimy również, jakie kwiaty wybrać, aby wyrazić szacunek, współczucie i tęsknotę po stracie bliskiej osoby.

NASZE WIEŃCE POGRZEBOWE

Oprawa florystyczna pogrzebu – wybierz piękne kwiaty oraz wieńce pogrzebowe, które uczczą pamięć osoby zmarłej

W Letax oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, które obejmują m.in. przygotowanie oprawy florystycznej na ceremonię.

Proponujemy eleganckie, bogato zdobione, a jednocześnie stonowane i odpowiednio dopasowane do sytuacji wieńce, stroiki i wiązanki pogrzebowe. To wyjątkowe kompozycje kwiatowe, które zachwycają swoją kolorystyką i formą. Wyrażają więcej niż można wyrazić słowami podczas ostatniego pożegnania. Symbolizują nie tylko smutek, żal i współczucie, lecz także szacunek, pamięć i radość z wspólnie spędzonych chwil.

Nie masz pewności, jaki kształt powinien mieć wieniec pogrzebowy? A może potrzebujesz wsparcia przy wyborze kwiatów do wiązanki okolicznościowej? Nasze doświadczone floryści zadbają, aby ostatnie pożegnanie zmarłego miało odpowiednią oprawę kwiatową, a przygotowane wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe były wykonane z największą starannością. Pomogą również w dobraniu odpowiednich kwiatów, zapewniając, że kompozycja będzie idealnie dopasowana do okoliczności oraz spełni Twoje osobiste preferencje.

BUKIETY POGRZEBOWE

Piękne wieńce, wiązanki i bukiety pogrzebowe – nasze usługi florystyczne


Do przygotowania wieńców, bukietów i wiązanek pogrzebowych najczęściej używamy świeżych kwiatów, chociaż na życzenie klienta możemy również użyć kwiatów sztucznych.

Oferujemy eleganckie kompozycje z różnych gatunków roślin, wraz z odpowiednim przybraniem, co zapewnia ich atrakcyjny wygląd wizualny. Każdy wieniec pogrzebowy, wiązanka kondolencyjna czy bukiet jest tworzony przez doświadczonych florystów o wysokich umiejętnościach kompozycyjnych.

Starannie dopasowujemy stroiki, wiązanki i wieńce pogrzebowe do rodzaju trumny lub urny pogrzebowej oraz charakteru uroczystości. Tworzymy kompozycje zarówno na tradycyjne pogrzeby, jak i na uroczystości z udziałem służb mundurowych lub o charakterze państwowym.

Nasze propozycje kwiatowe na pogrzeb wyróżniają się unikalnym układem oraz starannie dobranymi dodatkami, które podkreślają piękno kwiatów.

Na życzenie klienta dodajemy również szarfy żałobne do wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Potrzebujesz zamówić elegancki wieniec pogrzebowy z różami, aby odpowiednio pożegnać zmarłą osobę? A może interesuje Cię skromny bukiet pogrzebowy z kalli lub lilii? Nasi pracownicy wysłuchają Twoich potrzeb i preferencji, doradzą także, które kwiaty będą odpowiednie na tę okazję.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

g855ccb974a863da1ae9439bc4af40edef8fcf2b5da88b6e53df4aaa4f0c4196a431ca991ca9bc9bd73dad87e173043480e84fa85b83a0a4ff1daf37556123f8c_1280-3230146.jpg

Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe – Jarosław

Jesteśmy otwarci całodobowo – dlatego w nagłych wypadkach możesz skontaktować
się z naszym zakładem pogrzebowym o każdej porze dnia i nocy – przez 7 dni w tygodniu.

Nasze Całodobowe Pogotowie Pogrzebowe jest czynne nawet w święta

Scroll to Top